تبلیغات در پیشخوان

تبلیغات در پیشخوان

سایت پیشخوان با بیش از ۵ سال فعالیت پیاپی در زمینه ی مطبوعات کشور، و پس از طی نمودن فراز و نشیب های بسیار، توانست موقعیت مناسب و چشمگیری را در این عرصه به خود اختصاص دهد.
پیشخوان به دلیل محتوایی مطبوعاتی و جامعی که دارد، با رتبه 401 در ایران، از بازدید روزانه ی بالایی برخوردار بوده و ماهیانه بیش از ۲.۵ میلیون بازدید (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید) را به خود اختصاص داده است و هرروز به بازدید کنندگان آن‌ اضافه می شود. مزیت بالا بودن بازدید سایت، به شما این امکان را می دهد که با صرف هزینه ی ثابت و معمول، از بازدید بالاتر، دیده شدن بهتر، معرفی و بازخورد سریعتری نسبت به سایت های دیگر، بر خوردار شوید.

آمار بازدید صفحا‌‌ت پیشخوان در یک ماه گذشته:

جهت ثبت تبلیغات خود در پیشخوان، می توانید با شماره ۰۹۱۲۳۱۹۰۵۲۳ (رحمانیان) تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل (اینجا کلیک کنید) با ما مکاتبه کنید.

شرایط و ضوابط :

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت پیشخوان (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت پیشخوان باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال سایت پیشخوان در قبول بنر و آگهی مختار است.

تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

فرمت های مجاز برای ارسال عکس : JPG , PNG, GIF (حداکثر 100کیلو بایت)