علت افزایش حملات، احساس خطر از قدرت فزاینده ایران است

پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری: حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری ظهر روز گذشته در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد به‌ویژه ماه رجب، گفتند: «ماه‌های رجب، شعبان و رمضان، به دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماه‌های پر‌برکت بیشترین بهره معنوی را برد». مقام معظم رهبری از اقتدار، امنیت، عزت و توانایی کافی در زمان لازم به عنوان اهداف اصلی نیروهای مسلح نام بردند و با تأکید بر ضرورت کادرسازی و جانشین‌پروری در نیروهای مسلح خاطرنشان کردند: «نتیجه فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده در نیروهای مسلح باید در راستای تأمین اهداف تعیین‌شده باشند». ایشان همچنین دوران کنونی را دوران عزت جمهوری اسلامی ایران دانستند و تأکید کردند: «علت تهاجم‌های بی‌سابقه کنونی بر ضد نظام اسلامی، قدرت روز‌افزون این نظام است زیرا دشمنان از این قدرت فزاینده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند و حملات خود را افزایش داده‌اند».
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: «به‌رغم تمام توطئه‌ها و به کوری چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامی، روز‌به‌روز افزایش خواهد یافت».
پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از دستاوردها و فعالیت‌های نیروهای مسلح در سال گذشته بیان کرد و گفت: «در سال جدید، به افزایش تلاش‌ها و حرکت‌های مجاهدانه برای دستیابی به اهداف، متعهد هستیم».
رزرو هتل