حضور رهبر انقلاب در منزل شهیدان محمدحسین حدادیان و سیدعلی اندرزگو

رهبر معظم انقلاب در این دیدار، یک جلد کلام‌الله مجید به خانواده شهید حدادیان هدیه کردند.
شهید محمدحسین حدادیان بسیجی جوانی بود که روز ۳۰ بهمن امسال در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها به دست اغتشاشگران در خیابان پاسداران تهران به شهادت رسید.
ایشان همچنین در منزل شهید «سیدعلی اندرزگو» حضور یافتند و با ذکر خاطراتی از آن شهید، یاد او را گرامی داشتند.
دیدار خاطره‌انگیز
فرهاد حدادیان پدر شهید محمدحسین حدادیان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اشاره به دیدار سه‌شنبه شب مقام معظم رهبری با خانواده شهید حدادیان گفت: حضرت آقا سه‌شنبه شب به صورت سرزده برای عرض تبریک و تسلیت شهادت پسرمان به منزل ما تشریف‌فرما شدند.
وی ادامه داد در این دیدار حضرت آقا در خصوص موضوع شهید و شهادت مطالبی را بیان کردند و ایشان تاکید کردند که راه شهادت و شهدا ادامه‌دار است و در این مسیر مسئولیت خانواده‌های شهدا سنگین‌تر است.
پدر شهید حدادیان گفت: ما نیز در این دیدار از خصوصیات محمدحسین و فعالیت‌هایی که او طول حیاتش انجام می‌داد مطالبی را محضر حضرت آقا بیان کردیم و گفتیم که محمدحسین شهیدی ولایی بود و زلفش با اهل بیت و ولایت گره خورده بود.
وی دیدار سه‌شنبه شب را دیداری بسیار خاطره‌انگیز و زیبا توصیف کرد و گفت: آخرین باری که ما به دیدار حضرت آقا رفتیم 5 سال پیش بود و محمدحسین آرزو داشت که مجدداً به دیدار حضرت آقا برود و با شهادتش به این آرزو رسید و ما نیز خوشحالیم که حضرت آقا به خانواده‌های شهدا توجه ویژه‌ای دارند.
پدر شهید حدادیان به جوانان توصیه کرد که محمد حسین‌ها افراد خاصی نیستند بلکه کسانی هستند که به حرف ولی امر خود گوش دادند و بصیرت خود را بالا برده‌اند و به این مقام رسیدند. من نیز از جوانان می‌خواهم که قدر جوانی خود را بدانند و با بصیرت دشمن را بشناسند و مطمئن باشند آینده از آن جوانان است.
خرید بلیط