دو شكست در روز اول

 تیم فوتبال ذوب آهن که نخستین نماینده ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود درحالی که نیمه اول را از حریف قطری برده بود در نیمه دوم شکست سنگینی را پذیرا شد.
 تیم فوتبال ذوب آهن دیروز دوشنبه در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف تیم الدحیل رفت که این بازی با شکست ۳ بر یک نماینده ایران به پایان رسید. کی روش استنلی (۱۳) برای ذوب آهن گلزنی کرد. کریم بودیافت(۷۴ و ۷۶) و یوسف المساکنی(۸۴) برای الدحیل گل زدند.
ذوب آهن در نیمه اول علاوه بر گلی که به ثمر رساند چند موقعیت دیگر هم داشت که نتوانست از آن استفاده کند.با شروع نیمه دوم ذوب آهن بازی تدافعی را در دستور کارش قرار داد و تیم میزبان حملات زیادی را روی دروازه نماینده ایران پی ریزی کرد و درحالی که مدافعان ذوب آهن تا دقیقه ۷۴ مقاومت خوبی کرده بودند اما در 10 دقیقه، سه بار پیاپی دروازه خود را باز شده دیدند تا بازی برده را با سه گل ببازند!
الهلال رکوردار حضور در آسیا
الهلال عربستان که در گروه چهارم مسابقات با استقلال همگروه است، با 15 حضور در این مسابقات رکورددار حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است.
بعد از این تیم عربستانی، العین امارات و پاختاکور ازبکستان با 13 حضور در رده مشترک دوم قرار دارند.در میان تیم‌های شرق آسیا، چونبوک موتورز کره جنوبی با یازده حضور در لیگ قهرمانان آسیا بهترین عملکرد را دارد و در رده سوم قرار می‌گیرد.در میان تیم‌های ایرانی سپاهان اصفهان نیز با 11 حضور بهترین عملکرد را دارد و بعد از این تیم استقلال با 9 حضور در رده بعدی قرار دارد و پرسپولیس با 7 حضور سومین عملکرد موفق را ثبت کرده است.
خرید بلیط