تعلیق بررسی هدفمندی یارانه‌ها در بودجه 97رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران اجازه دخالت در امور کشور را به هیچ کس نمی‌دهد و اگر اختلاف و مشکلی داشته باشند، در خانواده بزرگ و پرظرفیت ایران با اراده ملت، آن را حل خواهند کرد چرا که امریکایی‌ها بی آبروتر از آن هستند که برای ملت ایران غمگساری شیادانه کنند.
به گزارش ایرنا، علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی دیروز مجلس افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، حرکتی بود که حکایت از هوشمندی، وقت‌شناسی و دقت نظر در شرایط انقلاب داشت.
وی افزود: در شرایطی که غوغاسالاران هفته‌ها سرمایه‌گذاری در تخریب انقلاب اسلامی داشتند تا ملت را از بازشناسی انقلاب و دستاوردهای آن منصرف کنند، ملت بزرگوار، متمدن و ریشه‌دار یکباره آنان را غافلگیر کرد و اصالت انقلاب خود را بار دیگر به رخ آنان کشید.
رئیس مجلس با بیان اینکه این سرمایه بزرگی برای صیانت از امنیت و شتاب در آبادانی کشور است، گفت: چند نکته در این راستا ضروری است که مورد توجه قرار گیرد. ما از همه صاحبنظران سیاسی، احزاب و رسانه‌ها خواهش می‌کنیم این دستاورد ملی را مجدداً دستاویز کشمکش‌ها و قیل و قال‌های سیاسی قرار ند

منبع خبر:

رزرو هتل