دستگیری عامل فروش ده‌ها چاشنی انفجاری در اغتشاشات اخیر

سربازان گمنام امام زمان(عج) در چند روز گذشته موفق شدند تعداد دیگری از عناصر تروریستی و ضدانقلاب را که نقش بسزایی در به‌ آشوب کشیدن اعتراضات مردمی داشتند، شناسایی و دستگیر کنند. به گزارش وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان(عج) در چند روز گذشته موفق شدند تعداد دیگری از عناصر تروریستی و ضدانقلاب را که نقش بسزایی در به‌آشوب کشیدن اعتراضات مردمی داشتند، شناسایی و دستگیر کنند. همچنین وزارت اطلاعات توانست با رصد اطلاعاتی و بهره‌گیری از گزارشات مردمی، برخی عوامل آشوب، اغتشاش، قتل و ضرب‌و جرح مردم و مأموران ناجا با سلاح سرد و گرم، تخریب و سرقت اموال عمومی و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه را دستگیر کند که به برخی از این اقدامات اشاره می‌شود:
- شناسایی و انهدام تیم تروریستی در سردشت که با هدف اقدامات تروریستی از مرزهای غربی وارد کشور شده بود و از آنان 3 قبضه سلاح کلاشنیکف و مقادیر زیادی تجهیزات نظامی کشف و ضبط شد.
- دستگیری متهم «م- ق»، عامل فروش 147 چاشنی انفجاری و 40 عدد مواد منفجره در ورامین
- بازداشت متهم «ح- الف» از عناصر فعال ضدانقلاب که در فضای سایبری به آموزش ساخت مواد منفجره و هدایت اقدامات ضدامنیتی اقدام می‌کرد.
 - شناسایی خانه تیمی و دستگیری 3 نفر از مرتبطان یکی از گروهک های ضدانقلاب مستقر در اروپا که  مشغول ساخت مواد انفجاری از جمله کوکتل‌مولوتف بودند.
- بازداشت شرور سابقه‌دار «ح- م» از عوامل اصلی اغتشاش و مسؤول تهیه و توزیع انواع سلاح سرد، اسپری فلفل و دیگر ادوات تخریبی برای اغتشاشگران که نقش بسزایی در خشن کردن فضای اعتراضی داشت.
- دستگیری شماری از تهییج و تحریک‌کنندگان مردم برای حضور در اغتشاشات در فضای مجازی در برخی استان‌ها
- دستگیری ارسال‌کنندگان تصاویر آشوب و اغتشاش به رسانه‌های ضدانقلاب خارج‌نشین از طریق فضای مجازی
- بازداشت تعدادی از آسیب‌زنندگان به مراکز مذهبی، اموال عمومی و شخصی
- دستگیری هسته عملیاتی آشوبگران شهرستان ایذه و بازداشت متهم «م- ص» که قصد به‌ آتش کشیدن منزل یکی از مسؤولان این شهرستان را داشت. در بازرسی از منزل این فرد، مقادیری اسلحه و لوازم ساخت مواد منفجره کشف و ضبط شده است.
- شناسایی و بازداشت 3 نفر در استان فارس و کشف و ضبط مقادیر زیادی تجهیزات ساخت کوکتل‌مولوتف و بیانیه‌های شدیداللحن و افراطی خطاب به اقوام مختلف برای انجام اقدامات مسلحانه علیه نظام از آنان.
وزارت اطلاعات در راستای تحقق شعار اطلاعات 80میلیونی، از مردم فهیم و انقلابی می‌خواهد در صورت شناسایی عناصر ضدانقلاب و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را از طریق ستاد خبری به شماره تلفن 113 اطلاع دهند.
خرید بلیط