مسیر انقلاب، نشانه‌هایی امیدبخش را نشان می‌دهد

پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری: در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام و اصحاب باوفای ایشان، حسینیه امام خمینی‌(ره) میزبان هیئت‌های دانشجویی از سراسر کشور بود و دانشجویان و دانشگاهیان در حضور مقام معظم رهبری به عزاداری پرداختند. 
در این مراسم، مقام معظم رهبری در سخنان کوتاهی در جمع دانشجویان، ضمن تجلیل از مراسم پرشور عزاداری اربعین حسینی گفتند: این اجتماعات باید عزم همگان را ثابت و استوار کند و مهم است که در این مسیر همواره ثبات قدم داشته باشیم و تحت‌تأثیر ناهمواری‌ها و دشواری‌ها قرار نگیریم. 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: تلاش در راه خدا، اقامه حق و عدل و راه رسیدن به تمدن و جامعه اسلامی مسیر دشوار و پرفرازونشیبی است اما مشاهده مسیر طی‌شده در انقلاب اسلامی و همچنین افق پیش‌رو، نشانه‌هایی کاملا امیدبخش، موفقیت‌آمیز و خوش‌عاقبت را نشان می‌دهد. همچنین در ابتدای این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان با تبیین مفهوم «نصرت ولی خدا»، آن‌را عبارتی عمیق و برجسته خواند و گفت: در پناه نصرت ولی خداست که ایمان و تقوای الهی ظهور و بروز می‌یابد. 
وی زیارت اربعین را اوج محبت مردم به ولی خدا دانست و افزود: پیاده‌روی اربعین تمدن‌ساز و تجلی محبت و ایمان مردم و موجب اقتدار حق است. 
حجت‌الاسلام پناهیان با اشاره به پیاده‌روی بزرگ اربعین خاطرنشان کرد: فرهنگ پیاده‌روی اربعین باید در همه شئون زندگی و تولیدات فرهنگی جامعه ما تجلی یابد. 
در این مراسم، آقای میثم مطیعی نیز به مرثیه‌خوانی و نوحه‌سرایی پرداخت. در پایان این مراسم، دانشجویان نماز ظهر و عصر را به امامت مقام معظم رهبری اقامه کردند. 
بلیط اتوبوس