2 طرح ترافیکی برای شکست کرونا

معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها از درِ منزل طی روزهای آینده خبرداد همچنین رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی  استان  گفت: اجرای طرح ممانعت از ورود خودروها به منظور سفرهای غیر ضروری به استان آغاز شد.
معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در پی تاکیدهای شهردار و رئیس شورای شهر مشهد مبنی بر اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها از درِ منزل به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، این موضوع درجلسه شورای همتای استان مطرح و پس از تصویب مقرر شد طرح زوج وفرد از درِ منزل اجرایی شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل ا... کاظمی افزود: پلاک خودروهای متخلف از طریق 405 دوربین نظارت تصویری،110 دوربین ثبت تخلفات و پنج خودروی دارای دوربین ثبت تخلف ثبت خواهد شد. کاظمی تصریح کرد: تاریخ دقیق اجرای طرح زوج و فرد خودروها از درِ منزل با هماهنگی دیگر نهادهای ذی ربط طی روزهای آینده اعلام می شود. وی افزود: درمرحله اول به خودروهای متخلفی که پلاک آن ها از سوی دوربین ها ثبت شود از طریق پیامک اخطار داده می شود  و درمرحله بعد جریمه خواهند شد.
آغاز طرح محدودیت ورود خودروها به استان
رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی استان گفت: اجرای طرح ممانعت از ورود خودروها به منظور سفرهای غیر ضروری به استان آغاز شد. سرهنگ هادی امیدوار در گفت و گو با ایرنا افزود: از صبح سه شنبه عوامل پلیس‌راه، فرماندهی انتظامی و نیروهای هلال‌احمر برای اجرای این طرح در ۲۲ نقطه در ورودی‌های استان مستقر شده‌اند. وی تصریح کرد: در این طرح خودروهایی که غیر ضروری وارد استان می‌شوند برگشت داده می‌شوند و در ورودی شهرها نیز عوامل اورژانس و بهداشت برای طرح غربالگری ویروس کرونا مستقر هستند.
 
رزرو هتل