نام نویسی مشمولان طرح اقدام ملی مسکنگروه اقتصادی / جزئیات طرح اقدام ملی تولید مسکن و ثبت‌نام در این طرح برای اقشار مختلف کشور اعلام شد. ثبت‌نام دراین طرح از امروز شنبه آغاز می‌شود.
معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، اجرای اقدام ملی تولید مسکن را که ۱۸۰ هزار واحد آن آغاز شده برای دو گروهِ کم درآمد ومتوسط قابل انجام دانست و گفت: ثبت‌نام اقدام ملی تولید مسکن، استان به استان انجام می‌شود و هر استانی که آماده‌تر باشد سریع‌تر ثبت‌نام انجام خواهد شد، بنابراین متقاضیان باید برای ثبت‌نام به‌نشانی tem.mrud.irمراجعه کنند.
به گزارش تسنیم، محمود محمودزاده با اشاره به محدودیت منابع مالی دولت از ارائه سبدهای متعدد برای اجرایی و عملیاتی کردن طرح اقدام ملی تولید مسکن خبر داد و گفت: به‌دلیل تعهد برای احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، اجرای طرح منعطف و سبدهای متعددی برای طرح تعریف شد. وی افزود: اواخر شهریورماه، روش و طرح عملیاتی استان‌ها با دستور وزیر راه و شهرسازی به استان‌ها ابلاغ شد و بر اساس آن ابلاغ مشخص شد که هر استانی به چه تعداد مسکن در قالب طرح ملی نیاز دارد که این نقطه آغاز حرکت استان‌ها برای

منبع خبر:

رزرو هتل