دور دوم اشتغال‌زایی بنیاد برکت در کردستان با ایجاد 4600 شغل

بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی براساس ماموریت‌های محوله ازسوی ستاد اجرایی، در دومین سال فعالیت اشتغال‌زایی اجتماع‌محور خود در استان کردستان، بیش از 1500 طرح را در این استان راه‌اندازی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، با سفر معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت و هیات همراه به کردستان و بازدید از مشاغل ایجاد‌ شده در این استان، دور دوم ایجاد فرصت‌های کسب‌وکار در روستاهای شهرهای کردستان با ایجاد 1500 طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور آغاز شد.
به گفته معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، راه‌اندازی این تعداد طرح اشتغال‌زایی تا پایان سال جاری باعث ایجاد 4200 شغل اجتماع‌محور در استان کردستان می‌شود.
دکتر رضا راضی‌‌زاده در تشریح اقدامات بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کردستان گفت: سال گذشته 238 طرح اشتغال‌زایی با ایجاد 520 شغل را با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال در روستاهای شهرستان‌های بیجار و سروآباد راه‌اندازی کردیم و برای سال 98 نیز ایجاد 1500 طرح اشتغال‌زایی در تمام 11 شهر استان کردستان هدف‌گذاری شده است.
وی اعتبار درنظر گرفته شده برای ایجاد این تعداد طرح اشتغال‌زایی را 1800 میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: با راه‌اندازی 1500 طرح مذکور، بیش از 4200 شغل اجتماع‌محور در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته استان کردستان ایجاد خواهد شد.
رزرو هتل