کشف ده ها گور مخفی در یک دارالتأدیب در آمریکا

کارگرانی که در نزدیکی یک دارالتادیب در فلوریدای آمریکا کار می‌کنند می‌گویند گورهای مخفی در نزدیکی این مرکز پیدا کرده‌اند.
مقام‌های محلی گفته‌اند کارگرانی که برای تمیز کردن یک محوطه در نزدیکی دارالتادیب "آرتور دوزیر" استخدام شده بودند، متوجه شدند زمین‌های اطراف این مرکز، "ناهموار" است.به گزارش بی بی سی ،این دارالتادیب که ۱۱۱ سال قدمت دارد به خاطر موارد آزار و اذیت و حتی قتل شهرت دارد.این مرکز یکی از بزرگ‌ترین مراکز نگهداری از بزهکاران نوجوان بود و در سال ۲۰۱۱ تعطیل شد.
در صورتی که کشف ۲۷ گور تایید شود، شمار افرادی که در این محوطه دفن شده‌اند به ۸۲ نفر خواهد رسید. البته شماری از محققان بر این باورند تعداد افرادی که در این دارالتادیب درگذشته‌اند، از صد نفر فراتر می‌رود.کارگران که در حال تمیز کردن محوطه بودند با استفاده از سیستم‌های پیشرفته راداری متوجه محلی شدند که به نظر جای دفن بوده است.در گزارش شرکت پیمانکار گفته شده  نحوه دفن این افراد نشان می‌دهد که خاک سپاری آن ها ممکن است به صورت غیر رسمی و  پنهانی انجام شده باشد.
فرماندار فلوریدا خواهان تحقیق در این باره شده است.شماری از افرادی که در این دارالتادیب حضور داشتند نزدیک به ۲۰ سال پیش ادعاهای مربوط به آزار و اذیت در این مرکز را مطرح کردند.یکی از این افراد گفته است که اگر تمامی محوطه مورد کاوش قرار بگیرد، "اجساد بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر پیدا خواهد شد."
خرید بلیط