تعدادی شهید و مجروح شدند حمله انتحاری تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای سپاه در جاده خاش - زاهدان

زاهدان - خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: شامگاه دیروز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که پس از پایان ماموریت خود در مسیر بازگشت از خاش بود مورد حمله انتحاری یکدستگاه خودروی سواری قرار گرفت و جمعی از پاسداران شهید و مجروح شدند. گفته می‌شود گروهک تروریستی جیش‌الظلم (جیش‌العدل) مسئولیت این اقدام تروریستی را بعهده گرفته است.
در همین رابطه روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اطلاعیه‌ای منتشر نمود که در آن آمده است:
در پی شکست سخت استکبار جهانی از مردم شریف و قهرمان ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن 22 بهمن ماه،تروریست‌های تکفیری و مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی وابسته به نظام سلطه و استکبار برای تلخ کردن کام ملت ایران، شامگاه چهارشنبه 24 بهمن‌ماه یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه، عازم موطن خود بودند را در جاده خاش - زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند.
در این حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، جمعی از حافظین مرزهای میهن اسلامی شهید و تعدادی نیز زخمی شدند.
براساس گزارش روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، اطلاعات تکمیلی متعاقباً به آگاهی ملت شهیدپرور ایران اسلامی رسانده خواهد شد.
خرید بلیط