دایی: الریان با این تیم هندی قابل مقایسه نیست

علی دایی بعد از برتری پرگل سایپا در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: روز گذشته باران باریده بود که این موضوع روی کیفیت زمین تأثیر گذاشت. مطمئناً اگر زمین کیفیت بهتری داشت، می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. نیمه اول خوب بودیم و در همان شرایط هم می‌توانستیم بیشتر از دو گل به حریف بزنیم اما در نیمه دوم تیم هندی کمی فشار آورد که در ادامه باز هم ما توانستیم دو گل به ثمر برسانیم و برنده بازی باشیم.
وی درباره مصاف با الریان قطر که هفته آینده برگزار می‌شود، گفت: تیم الریان قابل مقایسه با این تیم هندی نیست. فیلم بازی‌هایی که آنها انجام داده‌اند به دست‌مان رسیده و به دنبال آنالیز درستی از این تیم هستیم، چراکه در حال حاضر این تیم را به صورت کامل نمی‌شناسیم. باید فیلم‌های 50 روز قبل آنها و همینطور بازی دو روز آینده حریف قطری را ببینیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه سرمربی تیم پنجاب هند معتقد بود یک پنالتی برای تیمش گرفته نشده است، گفت: نمی‌دانم او درباره کدام صحنه صحبت کرده است! اگر می‌دانستم نظرم را اعلام می‌کردم اما فکر می‌کنم اتفاقی رخ نداد. یک توپ زدند که به بدن رضا اسدی برخورد کرد و من ندیدم. این واکنش خیلی سریع بود و من متوجه نشدم اما فکر می‌کنم تیم ما و فوتبال ما بهتر از هند بود.
دایی گفت: ما برای همه تیم‌ها احترام قایل هستیم. ما چند وقتی بود که برد نداشتیم، مساوی می‌کردیم یا بازی‌ها را از دست می‌دادیم. فکر می‌کنم این برد خیلی خوب بود تا ان‌شاءا... بتوانیم از بازی‌های بعدی لیگ به شرایط برد هم برگردیم و با قدرت بازی‌ها را ادامه بدهیم.


 
خرید بلیط