خبر آخر

|‌ معاون پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتفی است و این وزارت با ترکیب فعلی تا پایان دولت دوازدهم به کار خود ادامه می‌دهد.به گزارش ایسنا، میرهادی رومیانی در هجدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تا پایان دولت تفکیکی در این وزارتخانه صورت نخواهد گرفت.

|‌ ترکیه به شدت تصمیم امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه مبنی بر اعلام ۲۴ آوریل به عنوان روز یادبود نسل کشی ارامنه را محکوم کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ابراهیم کالین، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد: ما تلاش‌های ماکرون را که در حال حاضر با مشکلات سیاسی مواجه است، برای
سوء استفاده از تاریخ به عنوان ابزار سیاسی محکوم می‌کنیم.
وی ادامه داد: ادعاهای مبتنی بر نسل کشی ارامنه، هیچ گونه مبنای حقوقی نداشته و برخلاف واقعیت‌های تاریخی است. این یک دروغ سیاسی است. این تصمیم از منظر ترکیه هیچ گونه معنایی ندارد. کالین اضافه کرد: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در سال ۲۰۰۵ برای روشن سازی این مسئله، پیشنهاد تشکیل کمیسیون مشترکی با طرف مقابل داده بود اما از طرف مقابل پاسخ ملموسی داده نشد. این افراد به دنبال تحریف تاریخ هستند. وی ادامه داد: هیچ کس نمی‌تواند وجهه ترکیه را به خاطر گناهی که انجام نداده است، خدشه دار کند.
خرید بلیط