روزنامه ایران ورزشی
1396/01/31

برانکو: با این جام از یک فصل لذت بردیم


برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد که قهرمانی در لیگ کمترین پاداش برای هواداران پرسپولیس بوده است. برانکو در نشست خبری بعد از دیدار مقابل پدیده و برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی، گفت: فکر می‌کنم این نمایش قهرمانی ما بود. واقعا از اینکه در چنین حال و هوایی با یک نمایش خوب برنده شدیم، خوشحالم. بیشترین تشکر را از هواداران دارم که از ما حمایت کردند. همه با هم در کل فصل لذت بردیم.
وی در مورد اینکه پرسپولیس بازی حساسی مقابل الهلال در پیش دارد و اینکه در این مسابقه حسینی و رفیعی هم غایب هستند، افزود:‌ بله متاسفانه غیبت سیدجلال حسینی و سروش رفیعی فقدان بزرگی است اما با بازیکنانی که داریم بازی می‌کنیم. هدف ما همچنان میل به برتری است و این مسئله را دنبال می‌کنیم. همه بازیکنان ما خوب هستند. در نیمه دوم محسن ربیع‌خواه بازی کرد او به عنوان دفاع وسط بازی کرد. از فرشاد احمدزاده هم استفاده می‌کنیم.سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض محمد انصاری و اینکه آیا او مصدوم شده است، و همچنین قرار بود از اول محسن ربیع خواه به میدان برود، اظهار داشت: این برنامه ما بود که یک نیمه محمد انصاری و یک نیمه ربیع‌خواه بازی کند که این برنامه ما عوض شد.  باید هر دو نفر را حفظ کنیم. بازی حساسی مقابل الهلال داریم. انصاری یک ضربه کوچک خورد اما چیز مهمی نیست.
برانکو در مورد اینکه انتظار می‌رفت با توجه به بازی حساس پرسپولیس مقابل الهلال امروز به تعدادی از بازیکنان اصلی تیم استراحت بدهد،‌ گفت: شما اگر بازیکن فیکس من بودی و شما را در این مسابقه کنار می‌گذاشتم، چه واکنشی نشان می‌دادید؟ آیا راضی بودید؟ ما مایل بودیم با کسب پیروزی جشن قهرمانی بگیریم.
وی در مورد عملکرد خوب سامان نریمان جهان تصریح کرد‌: از همه بازیکنانم راضی بودم. نریمان‌جهان تعویض شد چون قرار بود فرشاد احمدزاده 30 دقیقه بازی کند. محمد انصاری و ربیع‌خواه هم قرار بود یک نیمه بازی کننند. همچنین قرار بود سیدجلال حسینی و سروش رفیعی با توجه به محرومیت به طور کامل بازی کنند.