کشف محموله 35 میلیارد ریالی ساعت مچی قاچاق در فرودگاه مهرآباد

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف محموله ساعت مچی قاچاق به ارزش تقریبی 35 میلیارد ریال در فرودگاه مهر آباد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار "حسن مهری" در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف محموله‌ای از ساعت مچی قاچاق در فرودگاه مهرآباد، اظهار کرد: این محموله حاوی 5 هزار و 450 عدد ساعت مچی بوده که در سال‌های گذشته و از مسیر زمینی وارد کشور شده بود.
وی افزود: صاحبان این محموله قاچاق قصد داشتند بخشی از آن را به وسیله هواپیما از فرودگاه مهرآباد به جزیره کیش منتقل کنند که با هوشیاری ماموران پلیس این فرودگاه این محموله کشف شد.
فرمانده پلیس فرودگاه کشور ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده و نیز بازجویی فنی از شخص حامل محموله مشخص شد بخش بزرگتری از این ساعت‌ها در شهر تهران و در یک شرکت انبار شده که با اعزام ماموران پلیس فرودگاه مهرآباد به محل مورد نظر، باقی مانده ساعت‌ها ضبط و شرکت نیز پلمب شد.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ارزش تقریبی این محموله قاچاق قریب به 35 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این محموله انواع ساعت‌های مچی ساخت کشور سوئیس با ارزش‌های مختلف تا سقف 140 میلیون ریال وجود دارد؛ ساعت‌های مذکور متعلق به یک برند معتبر سوئیسی است که با چسباندن برچسب تقلبی "شبنم" وزارت صنعت و معدن و تجارت قصد فروش آنها در بازار را داشته‌اند.
فرمانده پلیس فرودگاه کشور با تاکید بر اینکه کالای قاچاق هر زمانی که وارد کشور شده باشد قاچاق محسوب می‌شود، تصریح کرد: متخلفان باید بدانند که هرگز از چشمان تیزبین پلیس در امان نخواهند بود و حتی اگر سال‌های بسیاری از وارد کردن کالای قاچاق توسط آنها گذشته باشد باز هم تحت پیگرد پلیس قرار خواهند داشت.
سردار مهری در پایان با تاکید به اینکه پلیس فرودگاه‌های کشور در تمام نقاطی که کالا از مسیر هوایی جابه جا می‌شود، حضور دارد و بر همه چیز نظارت می‌کند، خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان یک اولویت اساسی در دستور کار پلیس فرودگاه قرار داشته و در این مسیر از حمایت‌های مقامات قضائی نیز قدردانی می‌کنیم.
بلیط اتوبوس